- LENOVO

Цена
€8 40 / 16 43 лв
с ДДС
В Наличност
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB type-C |
| Микрофон | Enterprise-grade in-line mic |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Play&Pause |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz - 20 KHz; Microphone: 100 Hz - 10 KHz |
| Чувствителност, dB | 110 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m |
| Цвят | Black |
| Други | 9mm speaker drivers; RMS Power: 5mW; Two extra pairs of ear tips in L/S size |
| Приложение | за бизнеса |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Тип | In-ear |
| Конектор | USB |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискане | Не |
| Микрофон | Да |
| Контрол на звука | Да |
| Цвят | Black |
| Приложение | за бизнеса |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Accessories |
| Приложение | за бизнеса |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Вътреушни |
| Тип на връзката | Кабелни (USB) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис/Конференции |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 10 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Живот на батерията (h) | 8 h |
| Bluetooth версия | Не |
| Защита от вода/пот | Без |
| Тегло | 0.05кг |
Слушалки Lenovo USB-C Wired In-Ear Headphones
Насладете се на кристално чист звук и удобство при разговори с тези леки слушалки тип „вътреушни“. Благодарение на USB-C конектора, те са съвместими с модерни лаптопи, таблети и смартфони – просто включете и използвайте.
Ключови Предимства
- USB-C свързаност — Универсална цифрова връзка за висококачествен звук и широка съвместимост.
- Вграден микрофон — Водете разговори и онлайн срещи с ясно предаване на гласа.
- Леки и преносими — Компактен дизайн с меки накрайници за комфорт при продължителна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Вътреушни |
| Тип на връзката | Кабелни (USB) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис/Конференции |
Какво има в кутията
- Слушалки Lenovo USB-C Wired In-Ear Headphones
- 3 чифта накрайници (S/M/L)
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














